Kedimin Tırnaklarını Kesmekte Zorlanıyorum Tırnak Kesme Taktiği

Gastronom

Kedimin tırnaklarını kesmekte zorlaniyorum , tırnak kesme taktiği olan var mı😹

3 CEVAP

Ben bir kediminkini uykudayken kesiyorum uyku sersemi oluyor. Diğeri tepki vermediği için her türlü kesiyorum. Tırnak keserken yemek ile kandırmakta iyi bir çözüm olabilir.

Hilalkoca

Sevdiği bir malt varsa veya ödül çubukları varsa onları yerken kesebilirsiniz.

Gastronom

Bende eskiden uyurken kesiyodum simdilerde uyurken partilerini cenesinin altina koyuyor