Kedinizin Yaptığı Yaramazlıklar ?:)

Pisipiisiicik

Kedim asla mama kabından su içmez illa bardak olacak. Bu seferde suyun içine tokasını attığı için almaya çalışırken deviriyo sürekli parkelerim şişti yahu 🥲 bu alışkanlıktan nasıl kurtarabilirim çocuğumu birde sizinki ne yaramazlıklar yapıyo 😂

8 CEVAP

Warriorsans

2 gün önce de balkonun kapısını açmış balkona çıkıp dışarıyı izlemiş sonra balkondaki tertemiz sadece paketi açık olan kuma bir güzel yapmış eve girmiş öfmskddk

Git getir oyunu oynuyoruz ama sürekli sürekli sürekli uyurken bile top getiriyor geri atmayınca da kızıp vuruyor hadi atsana diye:D

Hilalkoca

O bardak sorununu o kadar çok yaşıyoruz ki artık içmeden önce ona veriyorum suyu 😅 bizimkinin yaramazlıkları saymakla bitmiyor, geçenlerde odama doğru yürürken yanından geçtim arka bacağı ile tekme atıp evin diğer köşesine doğru hızlıca kaçmaya başladı hanımefendi 😂

Arzuarslan

Ben de bıktım bu bardak olayından o yüzden bardaktan su içmeden önce ona uzatıyorum biraz içiyor sonra patilerini sokup bana su atıyor hadi oynayalım der gibi :) ben ona su atınca da evin uzak odasına kaçıyor 😁

Aliye87

Her yaptıkları bir lütuf. Canan ne yaparsa can için hoştur 💗^-^

D-O

Kagit topunu su kabina atiyor, kagit islaniyor o islak haliyle tum evde dolaştırıyor :D

Nadiren de su kabini alttan itip suyunu dokup suyun yayilmasini izliyor :D

Warriorsans

Şans kabından su içiyordu ama belki bardaktan da sever hem daha çok içmiş olur dedim hep kendim içmeden önce ona verdim o da içmeye başladı artık kabından su içmiyor sadece bardaktan istiyor 🥲

Warriorsans

Şansın yaramazlıkları anlatmayla bitmez kdksmd dün kapıyı açtığım gibi çatıya fırladı tutamadım arkasından koştum nereye baktıysam bulamadım kafayı yicektim dedim belki ben görmeden eve inmiştir eve gittim yok tekrar çatıya çıktım yok tam oturdum ağlicam bir tıkırtı duydum kartonların arasından gözüktü, saklanmış eşek