Erkek Kedim Susmuyor

Arkadaşlar 2 yaşına yakın erkek kedim var kızgınlığa girdi sabah akşam bağırıyo evin her tarafına işiyor koku bırakıyor bu haldeyken kısırlaştırmaya götürmek mantıklı mı eğer mantıklıysa hemen götüreceğim lütfen yardımcı olur musunuz

7 CEVAP

septikbaykus

Erkek kedi susmaz. Ya çiftleştireceksin yada kısırlaştıracak. Durmaz yoksa.

Klasik erkek adjhıdh

hannnngggg

işinde iyi bir veteriner hekim bulursanız kızgınlıktayken bile kısırlastırabiliyorlar diye biliyorum veteriner hekiminize danışın başka veteriner hekimlerle görüşün doğru bilgiyi vereceklerdir

nefeskedi

Erkek kediler kızgınlığa girince çıkmıyorlar zaten. İniş çıkışlar oluyor hatta kısırlaştırma sonrası bir süre daha alışkanlık kazanmışsa devam ediyor.

Aynısını yaşadım 5 gün önce 2 gün boyunca hiç uyumadan yemeden içmeden bögürme sesi yaptı kapıda ve eve işedi heryer koktu uyumadık bir saat bile . Ben de apartman topar götürdüm ama kızgınlıktan çıkmadı benimki de erkek . Şuan kısırlaştırma sonrası 3.gün . Koku bırakmayı bıraktı eve işemiyor günde 4 saat kadar uyuyor yine . Ama bağırması azalmadı sadece sesi kısıldı yine bağırıyor . Kızgınlıkta kısırlaştırma yaptığım için hormonlar vücudunda dolaşıyor bitmesi zaman alacakmış kısır ama koluma kerkiniyor resmen hatta evden kaçtı ana şuan çok yeni veteriner Tarnusal isminde bir ilaç önerdi kızgınlığı geçiriyormuş. Siz de sakinleştirici ilaç sorun veterinere . Onu kullanın biraz sakinleştirin öyle götürün. Sizi çok iyi anlıyorum aşırı derecede zor bir durum o sesi yaşayan bilir sadece

Ben ilacı bugün alacağım. Bazen kedim sonsuza kadar susmayacak gibi hissediyorum psikolojim pert onun da benim de

Gerçekten benimki neredeyse 1 ayı geçti hala aynı artık bağırmaktan sesi kısıldı hala geçmedi

Palyaco

Erkek kedilerde kızgınlıkla kisirlastiriyorlar veterinerinize danisin