Biliyorum Bu Mama Konuları Sıktı Ama

sahraxfittiko

benim yaklaşık 1,5 yaşında bir kedim var ve her mamayı yemiyor çok seçicidir şuan reflex diye bildiğimiz açık mama kullanıyorum buradaki bir petshoptan alıyorum ama pek güvenemiyorum sahte mama veya reflex diye başka bir mama veriyorlar diye nd nin paketini açıp 1 kg lik falan veriyorlar öyle mi alsam yoksa internetten mi alsam ama internetteki mama fiyatlarıda uçtu ne yapıcammm

5 CEVAP

Palyaco

Reflex yerine mystic tavuklu yada lavital tavsiyemdir

septikbaykus

Tam bütçe ne ona göre konuşalım.

sahraxfittiko

mysic kullandım ama fiyatı çok pahalanmış
bütçe 0-100 tl arası kg su

simbakedi

10kg seklinde almanizi oneririm. yoksa dusuk butce ile kedinizi kotu mamalarla beslersiniz. reflex de baya kotu, tuz vs iceriyor. 10kg seklinde en uyguna bozita bar sanirim, bi bakin derim. o sekilde alirsaniz kilosu 40-55 tl arasinda oluyor max

Warriorsans

Petshopta mamalar her zaman daha pahalı olur ve güvenilmez. Ayrıca reflex hiç güzel bir mama değil. Mystic alabilirsiniz uygun fiyatlı güzel bir mama 15 kg mystic 350 TL falan kg fiyatı 23 e geliyor. N&d alacak imkanınız varsa yine petshoptan almanızı önermem. 5 kg 460 TL civarına bulunuyor kg fiyatı 100 TL nin altında oluyor. Sanabelle markasına da bakabilirsiniz 10 kg 500 civarına satılıyor kg fiyatı 50 TL gayet iyi.