Kedimin Kilosu Normal Mi?

TunaK

1ay 20 gunluk Scottish Fold yavru kedim var suan 560-570 gram arasinda kilosu var.Kilosu normal mi?

3 CEVAP

Hilalkoca

1 aylık sağlıklı bir kedinin 420-500 gr aralığında olması gerekir. Bakarsanız eğer internette de aynısının yazdığını görebilirsiniz ve bence kedinizin kilosu gayet normal içiniz rahat olsun.

Arzuarslan

Benim kızımın da kilosu böyleydi hep korkuyordum ama gayet normal korkmayın. Her scottish tombiş olacak diye bi şey yokmuş:)

septikbaykus

Son derece normal