Kedi Kızgınlık

Z1n3d

Kedim bağırmayı bıraktı sabahtan beri bittimi acaba kızgınlığı kısırlaştırmak için randevu almalımıyım hemen? Yoksa beklemelimiyim

6 CEVAP

Z1n3d

Kedim dişi 8 aylık ilk kez giriyor tepki vermedi sevdiğimde ama arada bir gene bağırıyor????

Z1n3d

Dün pozisyon alıp duruyodu şimdi almıyor bağırma azaldı ama gene biraz bağırıyor

teddybal

Kaç aylık, cinsiyeti ne, ilk kez mi kızgınlık dönemi geçirdi, kaç gündür böyle(bir haftada bitiyor ortalama her kızgınlık dönemi, tabi kedi disiyse..), eğer siz dokunup sevdiğinizde kızgınlıktaki tepkileri vermiyorsa bitmiştir.

teddybal

Kızgınlığı son günü tarif ettiğiniz gibi oluyorlar, akşama doğru bitmiş olur tamamen bence. Veterineri arayıp randevu alabilirsiniz, geçmiş olsun şimdiden.

Z1n3d

Aradım veterineri kıxgınlık bittikten 6 gün sonra randevu alalım dedi.

1 gün bekleyin tekrarlamazsa hemen randevu alın