Kedim Çok Hapşırıyor Ve Sanki Boğazında Bir Şey Takılmış Gibi Sürekli Yutkunuyor

DenizOnay23

Merhabalar
Son 2-3 gündür kedim sürekli hapşırıyor ve sanki boğazında bir şey takılmış gibi sürekli yutkunuyor kedimi kısırlaştıramadığım için dışarı çıkmak istiyor bizde bırakıyoruz ama biraz dolaştıktan sonra tekrar eve geliyor acaba dışardaki kedilerden ve soğuktan etkilendiği için mi rahatsızlandı veterinere götürdüğümde bir şeyinin olmadığını söyledi ama yine bu belirtiler devam ediyor vitamin versem iyileşir mi yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

2 CEVAP

D-O

Merhaba,
Kediniz disari da cikan bir kedi oldugu icin bircok ihtimal var bence. Usutmus olabilir, baska kedilerden bir hastalik kapmis olabilir. Veterineriniz bir sey yok demis ama siz fark ettiyseniz bence tekrar sorun. Belki boğazına bir sey takilmistir agzini acip kontrol edebilirsiniz.

Kisir olmadigi icin disarida ciftlesebilir ve baska kedilerden hastalik kapabilir. Dikkatli olmalisiniz

DenizOnay23

Merhaba
Kedimi kısırlaştırsam dışarı çıkmayı tekrar ister mi ?