Kedim Hasta Ne Yapacağım

ece

Merhaba, kedim dun aksamdan beri araliklarla kusuyor ve ishal. Bu Aksam veterinere goturdum. Atesi 39.5 dereceydi kan tahlili yapti. Antibiyotik yapti, kusmayi onleyici bir ilac ve birde vitamin yapti (aşı). Simdi evdeyiz ama hala kulaklari ve patileri sicak. Biraz oncede beyaz köpük (tükürük gibi) kustu. Ne yapmaliyim :(((

1 CEVAP

PetlebiAlisveris

Bu tip durumlarda bir hekim dışında kişilerin vereceği tavsiyelerin acı sonuçları olabilir bu sebeple sadece veterinerinizin dediklerini yapmanız çok önemli. fakat onun ateşini daha arttırmamak adına sanırım örtüsünü açmanız iyi olabilir veya insanlara da yapıldığı gibi hafif ıslak bezle ateşini düşürmeye çalışabilirsiniz.