5 Aylık British Erkek Normal Davranışları

aysin135

5 aylık erkek kedimi yeni sahiplendim. Daha önce sarman kedi bakmıştım bahçemde. Bu cinsle yeni tanıştım. Önceki sahip karma aşı bulamadığı için ilk karma aşısını yeni oldu. 24 saatten fazla zaman sadece yemek ve wc için yerinden kalktı.Sürekli uyudu. Çok hareketsiz. 1.8 kg. Koltuktan atlarken yuvarlanıyor sanki. Kasları zayıf olabilir mi? Ne yapmalıyım? Önceki evinde nasıl yaşıyordu bilmiyorum. Baba ile berabermiş, veteriner babası ezmiştir dedi. Güçlendirmek için ne yapmalıyım yardım lütfen...

1 CEVAP

MonikaveTori

Ben çiğ bıldırcın yumurtası veriyorum çok yararlı ve kedilerimde çok severek yiyor. Kilo aldırdığını da düşünüyorum. İsterseniz haşlayarak da verebilirsiniz