Uygun Fiyatlı Kısır Kedi Maması Önerir Misiniz?

Casperbeyy

Kedim yedi aylık kısırlaştırıldı,uygun fiyatlı kısır kedi maması arıyorum.öğrenciyim.çok uçuk paralar ödeyemem maalesef.yardımcı olursanız sevinirim

14 CEVAP

Bozita on kg alabilirseniz kısır tavuklu ya da kısır geyikli

Warriorsans

Mystic markasına bakabilirsiniz bence başarılı

Ozlemcakil

Petlebiden brit ordekliyi 7 kilosunu 530tlydi sanirim yeni aldim kizim seviyor , mystik sokak canlarina aliyorum onu da petlebiden aldim icerigi coguna gore iyi diye, cok kgluk almak tasarrufun en buyugu:)ama icerik onemli ben cok arastirdim icim rahat

Casperbeyy

Siz kullandınız mı ?şu an araştırıyorum o mamayı ama kötü yorumlarla karşılaştım bayağı.kararsız kaldım

Casperbeyy

Siz kullandınız mı ?şu an araştırıyorum o mamayı ama kötü yorumlarla karşılaştım bayağı.kararsız kaldım

izmirle

Molly

Casperbeyy

7 kg 530 benim için biraz fazla maalesef ki, mystic öneriyorlar çok ,ama tam emin olamıyorum.kedi bakmak bile lüks oldu artık ne yazık ki :(

Ben mystic kullanıyorum o fiyata içeriği en iyi mama sanırım benimde fazlasına gücüm yetmiyor

Palyaco

Mystic kullanabilirsiniz sadece elinizdeki mama ile geçişi 1 haftaya yayın içeriği iyidir ben iş yerimdeki canlara alıyorum çok severek yiyorlar her ay alıyorum

TATA4242

Mystic iyi bir tercih olur eski maması ile karıştırarak geçişi biraz uzun tutun sorun olmayacaktır.

oykuyildiz

exclusion mama Güzel . Biz memnunuz . 12 kg 500 ya da 600 e almıştım burdan

hilalco

Purina one' ı önerebilirim bizde yeni geçtik ve sevdi kedilerim baya, içerik olarak da gayet iyi royal canınle aynı değerde, fiyat olarak 1,5 kg si 98 tl petlebi de

e234567

mystic kitten kullanmıştım evdeki kedime. hiçbir sorun olmamıştı severek yedi

Casperbeyy

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için ,hepsini değerlendireceğim.:)