Kedimi Kısırlaştırdım Fakat Hiç Susmuyor Ve Hala Kızgınlıkta?

Bugün 4.gün. hiç kesmeden bağırmaya devam ediyor ve koluma sürtünme hareketi yapıyor erkek 1 buçuk yaşına yakın. Çok az yiyor ve az uyuyor kızgınlıktan çıkmıyor

2 CEVAP

D-O

Daha once de sordunuz. Bana da mesaj attiniz cevapladim. Tekrar soruyorsunuz ama dunden bugune cevaplar degismedi.

Kediniz yeni kisirlasmis. Hormonlarin yatismasi 2 haftayi 1 ayi bulabilir. Hormonlar yatistiginda bu belirtileri gececektir. Diyelim beklediniz gecmedi, o zaman veterinere tekrar gidin konusun. Belki kedinizin baska bir derdi vardır.
Bu konuda neden israrcisiniz anlayamadim? Zaman gerekiyor. Baska bir cozumu yok.

Evet zor bir surec olabilir ama hayvan bakimi sefkat sevgi sabir ve sorumluluk gerektirir.
Sizin de sabirli olmanizi diliyorum.

oykuyildiz

Biraz zamana ihtiyacınız var .
Onunla daha çok ilgilenin ses tonunuz bile onu etkiliyor unutmayın . Bizde geçirdik bu dönemleri dizinde geçer bir süre sonra . Sadece biraz zaman ve daha çok şefkat