Sokak Cocuklarına Mama

Yamukparmak

Sokak cocuklarım için mama arıyorum.mito ve micho kullanan varsa bilgilendirebilir mi? Teşekkürler :)

3 CEVAP

Warriorsans

Mito ve Micho markalarını kullanmıştık gayet güzeller şimdiye kadar kullandığım mamalar arasında en çok sevilen Micho olmuştu. Şuan mystic kullanıyorum ondan da memnunum.

duman_cat_world

Bütçeniz varsa Proart veya mystic kitten. Yağ oranları şahane , kışın minnoşları sıcak tutarlar. Proart %5 hamsi içeriyor
Krill yağı ve proteini var

Mystic %50 gerçek et var
Sebzeler içeriyor

Çok iyi mamalar✅

Ozlemcakil

Ben de mystik veriyorum az yiyip daha iyi gorunuyorlar icerigi temiz pek coguna gore ve acik mama degil sokak canlarina kapali paket aldim