Dr.sacchi Kedi Mamasını Nasıl Buluyorsunuz?

aysenurmtll

Kedim daha önce Molly kullanıyordu ama şu an ona ara vermek istiyorum. Bir iki kişiden bu mamayı duydum sizce nasıl alınmalı mı? Fiyatına göre bana iyi geldi ama daha önce kullanan var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler

2 CEVAP

aliseyran

Sokaktaki canlar için almıştım yarısı yiyor yarısı yemiyor damak tadları farklı sanırım :)

CapKek

benim kedim sevmişti yavru için olan pembeli paketi. 1 paket kullandık 1,5kglık olanı. herhangi bi ishal kusma tüy dökümü yaşamadık.