Kedim Balkondan Düştükten Sonra Çişini Yapmadı Hiç.

Simgealk

Merhabalar,

Bir yaşında dişi ve kısır bir kedişim var. Kızım dün sabah 3. Kattan balkondan düştü, vet ine gittik hemen iç kanama ve ağrı kesici iğne yaptı. Geceyi de sorunsuz atlattık şükür. Kırığı çıkığı yok. Ama bir sıkıntımız var, dünden beri hiç çiş yapmadı. Yemesi içmesinde problem yok, dün düştükten sonra eve getirdiğimde hemen kaka yaptı ama çişten eser yok. Bana yardımcı olabilir misiniz?

1 CEVAP

Sutunannesi

Stresten dolayı yapmıyor olabilir endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Ve int de forumlarda kedilerinizi balkona çıkarmayın diye bir sürü yazılar dönüyor :( düşmez düşmez diye düşünülüyor ama kediler maalesef yükseklik hesaplayamıyorlar (kuş böcek gördüklerinde). Allah korumuş canınızı. Ama daha da üzülmemek için lütfen bir daha çıkarmayın. Allah şifa versin