Paket Yedi

BayTarcin

Ben evde yokken dolaba girmiş paketi yemiş sindireblr mi sorun yaratır mı?

9 CEVAP

e234567

benimki de yemişti iki kere :D biri gimcatti diğeri dreamies idi ama ödül maması idi taneli taneli olan. dreamiesde kustu tuzlu olduğundandır ama. gimcatte kaka ile attı sanırım bir sorun olmadı ama sizinji daha çok yemiş. ya yer ya kusar

e234567

anladım onu benimki de mamayı yerken paketi de yedi bir kısmı yoktu sizinki gibi ama dediğim gibi sorun olmuyor ya kusuyor ya da çıkıyor tuvaletle

Gimlihanim

Kusar ya da dışkıyla çıkarır. Tabi bunlar en iyi ihtimaller. Çıkaramaz da herhangi bir bağırsak tıkanıklığı durumu olursa; kusma, iştahsızlık, keyifsizlik, dışkılayamama gibi durumlar olacaktır. Bu ve bu tarz belirtiler görürseniz veterinerinizle irtibata geçin mutlaka.
Şu dönemde kolay dışkılaması adına maltı bir miktar arttırabilirsiniz. Her gün azar azar zeytinyağı içirirseniz o da faydalı olur. Umarım sorunsuz bir süreç olur. Geçmiş olsunn 🙏🏻

Warriorsans

Şans da mamanın paketini yerken elinden almıştım minik bir kısım eksikti ama kusma falan bir şey olmadı dışkıyla attı. Ama sizinkisi eğer gözüken eksik kısımların hepsini yediyse baya yemişe benziyor. Takibini yapın iştahsızlık falan olursa veterinere danışırsınız birde dışkı kontrolü yapmayı ihmal etmeyin

BayTarcin

???

BayTarcin

Mamayı yediğinden değil de paketi yemiş olmasından korktum neyse teşekkür ederim yinede

Muhtemelen paketi az yediği için birşey olmaz ama kedinizi takip edin. Sokakta baktığım canlardan bir tanesi poşet yediği için ölmüştü. Kedinizin halini tavrını enerjisini dışkısını kontrol altında tutun bir terslik olursa hekime götürün.

Bu arada benim dediğim bildiğiniz orta boy poşetti. Muhtemelen çöpten buldu. Makatından poşet ucu çıktığını görünce şok içerisinde kliniğe götürdüm ama kurtulamadı. Hayvan nasıl olduysa poşet yutmuş ve sindirememiş.

BayTarcin

Tamamdır çok teşekkür ederim enerjisinde sorun yok.