Beyaz Kedi

Hllgksl45

Evde baktığım kedim sütlaç bugün doğal sebeplerde(hastalık)vefat etti. Evdeki 14 ve 12 yaşında ki kardeşlerim sabahtan beri ağlamakta . Sütlacın anısına beyaz bir kedi sahiplenmek istiyorum

4 CEVAP

D-O

Basiniz sagolsun. Cok uzucu…

Bircok ilan var oradan bakabilirsiniz. Eger beyaz renk disi bir kedi isterseniz yazlikta bahcede baktigimiz cok sevecen tatli bir suru kedilerimiz var. Düşünürseniz bana mesaj atabilirsiniz.

Hllgksl45

Manisa da oturuyorum. Aile evine gelecek. Bu numaradan(0 553 706 70 35) whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler

teddybal

Burdan kimse size yardımcı olamaz muhtemelen, ilanlar kısmına bakın istediğiniz bir kedinin ilanına denk gelirseniz de ilanı açan kişiyle irtibata geçersiniz. Kaybınız için çok üzüldüm, başınız sağ olsun..