Kedimin Gözü Seğiriyor

Sutunannesi

Arkadaşlar merhaba. Bir kaç haftadır kedimin gözlerinin istemsiz şekilde devamlı açılıp kapandığını gözlemledim. Ya da bir gözü diğerinden daha kısık şekilde devamlı açıp kapanıyor gözlerde akma vs bir şey gözlemlemedim daha ama sizce ciddi bir durum mudur veterinere danışmaya gerek var mıdır yoksa normal midir

8 CEVAP

Sutunannesi

Çok teşekkür ederim haftasonu götüreceğim. Veterinerimizin bir şeyi var diyeceğini sanmıyorum ama içim rahat etmezse başka bir vete de götüreceğim

SelinTuksal

haftasonundan önce gitseniz? bir kaç haaftadır bu durumun olduğunu söylemişsiniz.

Ozzge

Tabiki veterinere götürün.Gözunu rahatsız eden birşey kaçmış olabilir .Göz kapağında iltihaplanma olabilir .Gözünde bir bozukluğun habercisi olabilir.Birçok sebebi olabilir .İyi bir vet.e görünmesi gerekir bence .Geçmiş olsun

Sutunannesi

Okulum olduğu için okuldan çok geç çıkıyorum:((( ben eve geldiğimde muhtekemen veteriner çoktan kapanmış olacaktır. O yüzden en yakın zaman cmt gibi duruyor. Ama bu durumu devamlı tekrarlamıyor mesela gün içinde uykusu geldiğinde ya da uykudan kalktığında yani 2,3 defa oluyor. Devamlı olsa zaten ben çok şüphelenir hemen veterinere giderdim. Durum böyle olunca normaldir diye düşündüm çünkü int de kedilerin göz kırptığını falan okumuştum gözlerini devamlı yakından inceliyorum yanıma yattığında fakat akıntı vb hiçbir şey Yok gözlerinde biraz daha araştıracağım bakalım :(( inş bir şey çıkmaz minikte

Ozzge

İhmal etmeyin en kısa sürede götürün sonra gecikmeden ötürü birşey olursa çok üzülürsünüz.

nisacengz

Merhaba veteriner ne dedi acaba bizimle paylaşabilir misiniz?

zerenozkaya

Merhaba benim kedimde de böyle bir davranış var ama bunu genelde bana sinirlendiğinde falan yapıyor mesela onu çok öpersem ya da onu tararken falan kuyruk sallamayla birlikte gözü seğiriyor ahaha böyle bir şey de olabilir belki?

Son durum nedir?