Kedim Ölmek Üzere Ne Yapmalıyım

Pamuksjsjs

Arkadaşlar merhaba kedim dün yaş mama yedi ve 1 saat sonra kustu bugün halsiz di veterinere götürdüm aşı vs serum yaptı yaşarsa şans dedi özetce kedim şuan sadece yatıyor ve zor nefes alıp veriyor ne yapmam gerekiyor

38 CEVAP

D-O

Veterineriniz guven vermedi. “Buyuk ihtimal hastalik kapmistir” nasil bir aciklama??
Muayene tahlil gerekiyor. Kedinizin nesi varsa bulunup ona uygun tedavi edilmesi gerek. Sizin yerinizde olsam hemen baska bir veterinere gotururdum ve gerekenin yapilmasi icin ugrasirdim.

teddybal

D-O +1
Bir tanı koyup ona göre konuşması gerekirdi, yaşarsa şans diye kestirip atması garip geldi daha dün olmuş her şey çünkü, çok yeni.. Hangi tahlilleri istedi, birtakım tetkikler sonucu mu bu karara vardı?

Bu arada çok üzüldüm, geçmiş olsun, korktuğunuz gibi olmaz umarım..

Pamuksjsjs

Maalesef Pamuk öldü 😭😭 çok kötüydü zehirlenmiş kedimin mamasını inceleme aldılar sonuç bekliyorum mama da sıkıntı çıkarsa elimden ne gelirse yapacağım ama pamuk bir daha gelmez Allah kimsenin başına vermesin çok zor durum sadece bakisiyorduk göz göze ağlamamak ne mümkün şuan bunu zorla yazıyorum gözümden yaş geliyor tek dostum gitti be😔

Aliye87

Başınız sağolsun, çok üzüldüm... Dün bu konuyla ilgili diğer başlığınızda da yazmıştım, mamadan bir zehirlenme mi diye. İnceleme başlatılması çok iyi olmuş.

Ani vefatının mama kaynaklı olduğu ispatlanırsa ilgili marka hakkında soruşturma başlatma imkanınız varsa başlatın lütfen. Özellikle de son kullanma tarihi geçmeden böyle bir durum olmuşsa ve daha önceden de piyasadan geri çağrılmış bir markaysa şikayet etmeli ve tüm platformlarda bu mağduriyetinizi dile getirmeli/hakkınızı aramalı, ilgili markayı ifşa etmelisiniz. Bir cana mâloldular. Çok yazık olmuş.

Allah sabırlar versin size. Çok üzücü bir durum.

KizimMia

Aynı devletin yeri gibi artik ozellerde basindan salar olmus ne bicim bi aciklama siz bisey sormadiniz mi insan merak eder okadar gitmissiniz ustunde dursaydiniz biraz ne neden neyi var diye. Bence baska bir yere goturun imkaniniz varsa

Mayavebambam

Veterineriniz nasıl böyle bir şey diyebiliyor kan tahlili yapmalı hangi hastalığı olup olmadığını size demeli bence hemen başka bir veteriner bulmanız gerekiyor yaşarsa şansmıs saçmalık

Ozlemcakil

Cok ama cok uzuldum , umarim mama sebep olmamistir , Allah sabir versin ben daha 1 yasinda olmamasina ragmen yillar gecmesin yaslanmasin diye uzuluyorum , korkudan , hayal bile edemem uzuntunuzu 😥pamuk melek olmus

Ozlemcakil

Cok ama cok uzuldum , Allah sabir versin ben daha 1 yasinda olmamasina ragmen yillar gecmesin yaslanmasin diye uzuluyorum , korkudan , hayal bile edemem uzuntunuzu 😥pamuk melek olmus

Vlad

Zor bir durum ne desek boş. Keşke daha bilindik bir mama kullansaydınız

D-O

Gecmis olsun umarim kediniz sagligina kavusur cok uzucu.

Veterineriniz ne hastaligi oldugu soyledi?

Hilalkoca

Çok geçmiş olsun inşallah yavrucak hemen iyileşir. Neyi varmış bir şey söyledi mi veteriner? Mamanın markası neydi?

Pamuksjsjs

Büyük ihtimalle sokak kedilerden hastalık kampistir diyo ama bilmiyorum inşallah iyileşir

Pamuksjsjs

Mama moly marka

e234567

fip mi acaba?

Anonymus297519

Çok geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşur🙏🏻 Hekiminiz bir tanı koymadan nasıl öyle yorum yapabiliyor ? Ne tuhaf insan😒