Büyük Taneli Kuru Kedi Maması?

quip

Merhaba, 9 aylık bir maine coon arkadaşım var yapısı gereği iri bir kedi, mamasını çiğnemeden yutuyor ve her yemek sonrası kusma problemi yaşıyoruz. Mama tanelerinin büyük olduğu kaliteli mama arayışındayım. Şu an maine coon'a özel mama kullanıyoruz iri taneli. Farklı seçeneklerimiz olsun istiyoruz.

Bu arada, yavaş yeme tabağımız var, oradan da avuçla alıp yiyor.

5 CEVAP

duman_cat_world

Hassas kedi maması alabilirsiniz. Hassas kediler için üretildiğinden kusma sorununu engellemek için büyük taneli oluyor.

Warriorsans

Şimdiye kadar denedikleriniz arasında brit care tavşanlı olan büyük taneliydi ama öyle çok da büyük değildi

Palyaco

Büyük mama taneleri royal canin british shorthair yetişkin nutri feline kisir mamasi büyük yıldız şeklinde mama tanesi exclusion iri irk büyük yuvarlak taneli hqppy cat viopet iri mama tanesi biftekli

Palyaco

Yazdıklarımın hepsi büyük mama tanesidir

quip

Warriorsans, şu an yediği mama nohut boyutunda aslında suda beklemiş şişmiş bir nohut kadar diyebiliriz. örnekleyebilir misiniz?

Warriorsans, hiç bilmiyordum bu bilgi için çok teşekkür ediyorum.