Kısırlaştırılmış Erkek Kedi Ve Dişi Kedi

Anonymus297519

Merhaba sağlık sebeplerimden dolayı 1,5 ay hastanede yatacağım. Dişi bir kedim var. Malesef bünyesi el vermediği için şuan kısırlaştıramıyoruz hekimi uygun görmüyor. 1,5 ay ablamda kalacak , ablamın kedisi erkek ve kısır bu durum iki kedi içinde sorun yaratır mı? Biri kısır diğeri değil.
Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

4 CEVAP

theyusra

bir şey olacağını sanmıyorum ben, karşı cinsiyetli kediler genelde güzel anlaşır

Trifane

Bisey olmaz merak etmeyin. Benimkilerden biri disi kısır diğeri erkek kısır değil. Bikac gün hirlasirlar sonra alısirlar. Korkmayın.

Anonymus297519

Teşekkür ederim 🙏🏻

NorthNight

Kedilerin karakteride etken fakat olumsuz bir örnek vereceğim. Bizim kedimizin(kısır değildi ve dişi) eski evinde erkek kısır bir kedi daha varmış. Aşırı derecede sorun yaşadıkları için dişi olanı (bizim kızı) veterinere bırakmışlardı. Ve biz sahiplendik.
Tavsiyem tanıştırma aşamasını daha kontrollü ve kademeli gerçekleştirmeniz. Ne kadar az stresle gerçekleşirse sorun yaşama ihtimali o kadar düşecektir.