Kedim De Boyle Bir Sey Cikti

heycatns35

Kedim de boyle bir sey cikti ne oldugunu bilen var mi ? Yarin veterinere goturucem

3 CEVAP

Anonymus297519

Mantar olabilir ama bana tüylerini yolmuş gibi geldi. İnşallah önemli birsey değildir geçmiş olsun 🐾

Aliye87

Merhabalar,
Benim kedimin boynunun alt kısmında da şu an bundan çok daha ufak şekilde benzer görüntü var. Dün veterinere götürdük. Özel bir cihazla baktı mantar değilmiş, mama alerjisi gibi bir şey de çıkmadı ayrıca.
Büyük ihtimalle oynarken yaralamış ve sivri bir yere gelmiştir dedi ama evde oyun oynadığı tüm alanlarda, sert bir şekilde çarpabileceği mobilya vb. şeylere karşı önlemimizi aldık, böyle bir yaralanmayı zayıf ihtimalli buldum ben de.

Crystalin kullanmamızı söyledi. Çok da ciddi ve önemli bulmadı bu durumu. 1 hafta gözlemleyeceğiz bu bölgeyi, 1 hafta sonra tekrar kontrolü var. Sizinki de böyle bir durum olabilir.

Veterinere götürene kadar evinizde Crystalin, Dr. Animal gibi ürünler varsa bunları kullanabilirsiniz.
Geçmiş olsun.

Warriorsans

Alerji mantar yada farklı bir deri hastalığı olabilir geçmiş olsun