Haber: İtalya Kürk Çiftliklerini Kapatıyor!

duman_cat_world

🔴 HABER: İtalya Kürk Çiftliklerini kapatıyor! 🔴

Son birkaç yılın en iyi haberlerinden biri İtalya’dan geldi. İtalya, önümüzdeki 6 ay içerisinde tüm aktif kürk çiftliklerini kapatıyor! 6 Haziran 2022 tarihine kadar tüm çiftlikler kapatılmış olacak. Çok güzel bir haber❤️❤️

Paylaşmak istedim. Darısı tüm dünyaya diyelim inşallah🙏

3 CEVAP

Aliye87

Çok sevindirici bir gelişme... Çok şükür, inşallah bu tür duyarlılıklar ve alınan neticeler ilerleyen dönemlerde de artarak devam eder. Geç bile kalınmıştı.
Haberi paylaştığınız için teşekkürler.

Gimlihanim

Ben de gördüm bugün. Çok güzel bir haber 🤩🤩 Çok teşekkürler bilgilendirme için 😊

❤️❤️❤️