Kedim Sabaha Kadar Miyavlıyor Kızgınlığa Girdi Ne Yapabilirim

Dün gece ve gece sürekli miyavlıyor kızgınlığa girmesi çok yüksek 25 gün sonra 1 yaşına giriyor kızgınlığı hafif atlatmak için ne yapmalıyım

5 CEVAP

Warriorsans

Kızgınlık sürecinde ne yapabilirsiniz bilmiyorum ama kızgınlık bittiğinde kısırlaştırmak en güzel çözüm olur. Belki relax ürünler işe yarar

e234567

en kesin seçenek kısırlaştırmak

Kızgınlıkta kısırlaştırılıyor mu

Kızgınlık için bitkisel bir sakinleştirici vermişti bizim veteriner ancak çok da işe yaramadı çok ağır geçirdi bizim kız. Ben hiç uyumadan gece boyu oynatıyordum, oyalıyordum başka türlü susmuyordu. Birde iştahları kesiliyor. Kuru mamasını tane tane atar yakalayarak yemesini sağlardım hem dikkati dağılıyordu falan. Allah yardım etsin geciktirmeden sakinleşince kısırlaştırın bence. Üst üste kızgınlığa girerse bağışıklıkları düşüyor yoksa

Caglagng

Özellikle dişi kedilerde kızgınlık döneminde Kısırlaştırma önerilmiyor. Operasyon sırasında normalden daha fazla kanama oluyor ve operasyon sonrasında hormonal dengesizlikler olabiliyor o yüzden kızgınlık dönemi bittikten sonra kısırlaştırmalısınız.