Trixie Kedi Maltı Hakkında

Mayavebambam

Merhabalar
Kendilerine yavru oldukları için ilk defa malt alıcam gimcat aldım zaten ama açmadım kedilerin Trixie markasını denemiş ve sevmişlerdi *********da 240gr 100tl indirime girmiş almak istiyorum aranızda kullanan var mı ?

4 CEVAP

Palyaco

Iyi bir marka indirimde evet mar.ka.mamada tavsiye ederim

hannnngggg

ben kullandım 3 tüp kadar bitirdim cok memnun kaldığım bir malt oldu dıskısında tüyleri net bir şekilde görebiliyordum peynirli çeşidini de denedim oda başarılıydı

Gimlihanim

Kediler genelde seviyorlar diye biliyorum. Memnun kalınan da bir malt. Bence deneyebilirsiniz. Fiyatı da gayet uygunmuş.

Warriorsans

Genelde memnun kalınan bir malt. Ben probiyotikli olanını almıştım malesef hiç memnun kalmadım. Yağı ve macun kısmı ayrışık tamamen ve her sıktığımda baya yağ damlıyor ve çok sert bir yapısı var sıkması falan da zor. Ara ara veriyorum şansa ziyan olmasın diye ama tekrar alacağım bir ürün değil