Köpek Buldum

martha

bütün bahçeleri geziyordu en son bizim bahçeye girdi çıkmadı. muhtemelen bir kaç gündür dışarıda hırpalanmış. kaybolduğunu sanmıyorum yazlık yer sahibi bırakıp gitmiştir. babam soruşturacak yine de.. kedimin mamasından vereyim mi ? bizde bi tane 1 yaşında setter var sanırım bu da setter ya da kırması bir araya getireyim mi ? çok üzüldüm :(

14 CEVAP

SelinTuksal

bir şey çıktı mı çipten

Lunahusky

Atılmıştır büyük ihtimal:( İngiliz setter kedi maması vermeyin alerji olabilir birde kedi mamasının içinde ona uygun olmayan besinler olabilir;) diğer setter erkekmi kızmı bu köpüşün cinsiyeti nedir birde anlaşıyorlarmı gözlemle o zaman koyarsın

martha

diğeri erkek bunu bilmiyorum :D

KedimVar

Bence bir araya getirin. Kedi mamasi da verebilirsiniz.

martha

kıyamam çok da uslu

martha

eve girdi annem deliriyo ahah

akitalove

Cok tatli :)

akitalove

Sahiplendinmi peki ona sen mi bakacaksin :)

martha

biz bu akşam ayrılıyoruz buradan. babam alacak o bakacak 1 setter 1 labrador 3 tane de kangal bakıyo bu da kardeş olcak yanlarına :D

martha

ama boynunda çipi varmış önce okutacak

akitalove

Umarim siz bakarsiniz eski sahibi bi defa daha birakabilir onu

KedimVar

Çok tatlı bir köpek gerçekten. :)) umarım babanız bakar.

martha

yarın bakacak bugün misafirimiz vardı gidemedi maalesef. evet o kadar güzel ki.. keşke daha önce gelseydi yarın okul başlıyor