Kedim Boğazında Bir Şey Kalmış Gibi Davranıyor

Kediasigi4

Kedim son 1 haftadır sanki boğazında bir şey kalmış gibi bir ses çıkarıyor. Yani böyle kusma hareketi yapmıyor nasıl kustuğunu biliyorum bu tüy kusması değil. Böyle hani insanlar boğazında bir şey kalınca çıkarmak için sürekli öksürür ya onun gibi yapıyor. Neden olur bu

1 CEVAP

aslihan_e

Kedi nezlesi salgını var, başlangıçta o hareketi yapıyorlar. İlerlerse antibiyotik kullanması gerekebilir. Bağışıklığını yüksek tutmaya çalışın. Burnu tıkanıyor boğazları ağrıyor o yüzden yapıyorlar. Burun akıntısı sonradan gelişiyor.