Ameliyat Olan Kedime Kuru Şampuan

drexssi

kedim 1 hafta önce düşmüştü ve kolu parçalanmıştı. şimdi koluna platin takıldı ve evine geldi durumu çok iyi. aynı zamanda kısırlaştı da. ama 1 hafta veterinerde kaldı çişinin kakasının içinde oturdu yani anlayacağınız çok kötü kokuyor. bebek ıslak mendilleri ile sildim ama koku artık üstüne yapışmış asla çıkmıyor. kafasına dokunuyorum elim kokuyor o derece. bacağında dikişler var bu yüzden yıkayamam. acaba kuru şampuan alsam sonra ıslak bezle silsem olur mu? yattığı yeri kokutuyor

4 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,

Bu gibi durumlarda kuru şampuan önerilebiliyor. 1 defaya mahsus, kokuyu atabilmesi için yıkayabilirsiniz, çünkü şu an kendi kendisini pek temizleyebilecek durumda değil resimlerden anlaşılan. Sonrasında zaten kendi yalanacak ve temizlenecektir.
Bu ürünü alırken kediler için pH değerinin kediler uygunluğuna ve içinde ağır kimyasallar, parfüm, boyar madde, paraben gibi kanserojen ve petrol türevi katkı maddeleri bulunmamasına lütfen dikkat ediniz.

Çok çok geçmiş olsun🙏🐾

drexssi

°°°

patipati

Papatya suyu ile tüylerini tarayabilirsinşz. Papatyayı demleyin çok ıslatmadan tarayın ince dişli tarakla

Anonymus297519

Kalçası kırıldığında aynı durumu yaşadım.papatya suyu ile tarıyordum 1 hafta içerisinde kokusu düzeldi