Kedim Kızını Unutmuşmudur

dsasdasda

Anket

Unutmuştur
(10 oy)
Unutmamıştır
(2 oy)
Toplam (12 oy)

arkadaşlar kedim 10-11 ay önce yavruladı yavrulardan bitanesini aldık ve 10-11 aydır bizimle yaşıyor fakat tek merak ettiğim annesi yavrusunu unutmuşmudur kavga filan etmiyorlar annesi uzaklaştırmıyor yavrusunu

1 CEVAP

Gimlihanim

Şimdi şöyle açıklayayım kedinizin herhangi bir annelik duygusu yok. Evde olan kediniz ile kavga etmiyor olmaları ona hala annelik ettiği anlamına gelmez. Alışmış o kadar. 10-11 aydır görmediği diğer yavrulardan bahsediyorsanız. Onlarla evdeki yavrusu ile olduğu gibi olmaz. Saldırabilirler bile birbirlerine. Kedinizin ve diğer kedinin karakterine bağlı.