Kot Bayoun Tablet Kullanan Varmı

Merhaba veterinerimiz kizginliga giren kedimiz için kot bayoun tablet verdi aranızda kullanan varmı yani çok büyük bi kızgınlığı yok kedimin ama 7 gün gene de kullancaz biz bitkisel bi ürün bidaki yil da kisirlastiricaz insallah

1 CEVAP

x_queen

Ben kot bayounun flakonunu kullanmıştım. Çok hırçınlaşmıştı saldırganlığı artmıştı. 2 flakon kullandım. İkiside bitikten sonra hemen geçmedi saldırganlığı ama sonra yavaş yavaş azalarak 3-4 ayda tamamen sakinledi şükürler olsun.