Mama Önerisi Olan?

cerenruya

Arkadaşlar kedime 1 senedir nd kullaniyorum memnunuz ama artan fiyatlardan sonra nasil devam edeceğim hiçbir fikrim yok, güzel içerikli mama önerisi olan var mı kademeli geçiş yapmak istiyorum kedimin sindirim sistemi çok hassas onu da baz alarak bir mama seçmem gerekiyor

1 CEVAP

CapKek

ND Ocean Kittendan Hills balıklı kıttena geçtik. Nd çok yordu benim miniğimi 6-7 ay kullandık biz. hillste rahat ettik. b i r m a m a sitesnden alıyorum mamayı fiyat olarak çok uygun orada. kedim cok memnun. bu arada bizde 7 gün de kademeli olarak geçiş yaptık.