Kedim İshal Ve Kusuyor

goknur

5 aylik kedim ishal ve kusuyor dunden beri hic bisey yemiyor biraz pismis balik verdim yedi onuda bu sabah 1 saat evvel kustu. Afedersiniz diskisida ishalle karisik serce parmagi buyuklugunde normalde yaptiginda masallahi oluyor bu konuda.

2 CEVAP

Anonymus827062

Zehirlenme belirtisi var. Ancak usutme ihtimali de yüksek. Vücudu Mikrop almış. İshal olma sebebi genelde budur. İnsanlar içinde böyle.

Anonymus827062

Flygl bebek süspansiyonu alın eczaneden. En küçük enjektör ile 0.5ml hatta bu miktarın biraz daha altı bile olabilir kadar çektirip düzenli verin her gün. ishali keser bir kaç günde.