Kısırlaştırıldığı Nasıl Anlaşılır?

Ekinktlu

Merhaba erkek kedimi kısırlaştıralı 15 gün oluyor merak ettiğim bir konu var çevremdekiler testisleri yoksa veya içi dolu değil de boş deri hissindeyse kısırlaştırılmıştır diyorlar kedimin sadece testisleri küçüldü fotoğraflarını koydum olması gerektiği gibi mi emin olamadım fikri olan varsa aydınlatabilir mi

1 CEVAP

izmirle

Erkek kedilerde testislerin tamamen alınması gerekiyor sizinki biraz garip bir ameliyat olmuş