Acana Marka Mama Kullanan Varmi

Merhaba benim kedim 19 aylık şimdiye kadar royal canin kitten mamasını kullaniyorduk ama dün nd nin kuzu etli yaban mersinli az tahıllı olan kuru mamasını aldım royal canin olan eski maması ile karıştırdım alışması için ve yedi kedim simdi bu nd ye alışınca da acana kuru etli maması ile nd nin kuzu etli mamasını karışık vermek istiyorum sizce doğru olur mu yoksa bir gün acana marka bir gün nd marka mi versem

17 CEVAP

Ozlemcakil

Acana pasifika cok iyi ama hareketsizse bountiful olani da iyi bir tercih olur sevmemesine imkan yok bence balikli sever mi diye ben korkup denemek icin gimcatin somonlu sticklerinden almistim bayildigini gorunce acana bointiful catch ile balikliya gecis yaptim sonra pasifika aldim , bu mamalar zengin vitamin minarel iceriyor kisirlasip butlari belirginlesince:)) acana indoorla brit ordekliyi karistirip vermeye basladim:)

Bir arkadaş Acana mamalar beyaz etli demiş yanlış bilgi olmasın Acana'da kırmızı et seçeneği var yalnız petlebi satmıyor. Bence tüm mamaları peşpeşe karıştırmayın mama bitişine yakın Acana alın.