Köpeğim Böcek Yemi Mi Yedi?

chatempus

Köpeğimi çağırdığımda ağzında raid'in böcek yemlerinden birini ağzında tutarak geldi. Lavobo dolabının altındaydı ama nasıl aldıysa almış. Bayağıdır duruyordu orada. Hemen ağzından çektim içi boştu. Pakete baktım, dökülmez, rüzgarda uçmaz falan diyordu. Google'a Raid Böcek yemi yazın çıkıyor zaten. Çok korktum hemen alt kattaki böcek yemine baktım. (Köpeğim alt kata inemiyor.) O da boştu bu yüzden içim biraz rahatladı. Birşey olur mu çok korkuyorum. En kötü ihtimal yutmuş olsa bile kusup çıkarır mı yoksa daha kötü şeyler olur mu :((((? Yardım edin lütfen.

3 CEVAP

chatempus

Hahhahaha arkadaşlar meraktan duramadım makasla açtım zehirli yemi ben kuş yemi gibi birşey sanıyordum öyle değilmiş jel gibi ve içine yapışıkmış. Üstümden kütleler kalktı resmen çok çok içim rahatladı ve köpeğim de ben de çok mutluyuz. :)) Cevap yazan olmadı ama belki ileride soruya gelip merak edenler olur diye resmi de atıyorum meraklarını gidersinler benim gibi diye. :)) Bu arada karıştırmayın bu ilaç değil böcek yemi zehirli yem raid marka. Teşekkürler yine de hepinize. Umarım birilerinin işine yarar. İçim çok rahatladı, umarım ben de başkalarını rahatlatabilmişimdir. :))))

chatempus

Resim açıklamasını girin