Kedi Malt Kullanımı

iremm66

Kedilerin maltlarını kilolarına göre vermek gerekiyormuş maltın üstünde göremedim kedim 3.5 kg ve hamile normalde maltı nohut kadar veriyorum artırmalımıyım?

2 CEVAP

hannnngggg

kilolarına göre vermek gerektiğini bilmiyordum da üzerinde yazan günlük tüketim miktarına göre veriyorum ben bu gimcatte 6 cm iken trixie de 2 cm kadar olması lazım tam emin değilim sayılar değişebilir

Aliye87

Merhabalar,
Diğer markaları bilmiyorum, ancak Gim Cat'te hamile-hamile olmayan ayrımı yapılmamış. Nohut kadar az olsa gerek. En az bir parmağın boğumu kadar vermek gerekiyor ki bu da 2 cm'ye tekabül ediyor. Miktar, markadan markaya farklılık gösteriyor.