Ameliyat Sonrası

drexssi

oğlum 2 hafta önce balkondan düştü. 5 gün önce de kırık kol ameliyatı oldu. koluna platin takıldı. 2 gündür evde. Eve geldiği günden beri çok halsiz, durgun, sürekli uyuyor, tavanı izliyor. Ve kucak sevmeyen Puding kafanızda oturmak istiyor. Kendisi yiyip içmiyor ellerimle yedirip içiriyorum. haliyle yürüyemiyor da. ilk geldiği gün baya bir heyecanlandı yürüdü zıpladı sonrasında kolu şişti. o günden beri yatıyor. bir yerden aşağı bile inmekten korkuyor ben indirip çıkarıyorum. Bugün akşam antibiyotik içirdim üstüne 2 şırınga su içirdim sonrasında yediği her şeyi kustu. Yaş mama yemişti yediği tüm yaş mamaları çıkardı. Çok korktum ama muhtemelen verdiğim sudan kaynaklandı bilemiyorum hata mı ettim iyi mi ettim. bunun yanı sıra bir kulağı çok sıcak birisi soğuk. neden kaynaklanır anlamadım. üstüne yattığı için sıcak desem, değil çünkü kafası havada duruyor bayadır ve bu 2 gündür böyle. kulak ısısı farklılığı neden olur?

1 CEVAP

NorthNight

Soğuk olan kulağı kırık pati tarafımı? Eğer öyleyse kırık olan bölgede dolaşım sorunu olabilir, dolayısıyla soğuklaşır.