Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Ever Clean Kedi Kumu

aliberken
aliberken

1097


MerhabaEver clean kedi kumu kullananlar memnun mu ?Ever clean less trail kullanan var mı ? Patiye yapışmayan yazıyor açıklamasında ortalığa dağılması ve kokuyu emmesi nasıl ? Ever clean marka hangi çeşit kum daha iyi ve daha uzun dayanıyor ? Biraz fazla soru sordum kusura bakmayın.Ever clean kuma geçmeyi düşünüyorum ama fiyatı fazla olduğu için kullananlar memnun mu diye öğrenmek istedim.

15 Cevap

Princess_Lady
Princess_Lady

2462


Çok güzel almanızı tavsiye ederim.

Cotontzu_Siri
Cotontzu_Siri

127155


Çok güzel bir kum. En çok less trail ve multiple cat serilerini beğeniyorum. Less trail kokusuz, multiple cat kokulu; sizin tercihinize kalmış.

KedimVar
KedimVar

119018


Ben daha çok multiple cat i beğeniyorum kokulu olmasından dolayı fakat patilere yapışma ve etrafa dağılma gibi bir sorununuz varsa less trail tabi.

serden
serden

82


sanicat color4you Pembe oneririm.

aliberken
aliberken

1097


Önerileriniz için teşekkür ederim.

SerdenSanicat color4you kristal kum mu ?

Cotontzu_Siri
Cotontzu_Siri

127155


Topaklanan kum (sanicat color4you)Ever clean çok daha iyi, türkiyede bulabileceğiniz en iyi kum.

aliberken
aliberken

1097


Şuan vancat kedi kumu kullanıyorum.Kumu koyarken çok fazla toz çıkıyor.Yeni kum olarak eve çok dağılmayan patilere yapışmayan ve tozutmayan kum arıyorum.Ever clean aradığım özellikler için uygun sanırım ama fiyatı yüksek.6 lt lik less trail 1 ay gider mi ortalama :)

miasugok
miasugok

12502


Anladığım kadarıyla kullanıma ve titizliğinize bağlı. Ben geçen ayın 16sında iki tane 10 kglık sanicat aldım. İki gün önce iki tane 10 kg daha sipariş attim. 20 kg kum kullanmışım bi ayda. Belki bilmediğimden ama ben haftada bir genel ev temizliği yapabiliyorum öğrenciyim, o temizlik esnasında kumu döküp tuvaleti yıkıyorum. Yani altı lt kum bana bi hafta dayanır ancak. Aslında merak ediyorum başkaları ne durumda bu konuda

aliberken
aliberken

1097


Kumu kullanım açısından sizinle aynıyım :)Haftada bir değiştiriyorum kumu.20 kg ortalama 30-40 gün gidiyor.Ever clean koku açısından iyi diyor herkes.Gerçekten koku konusunda iyiyse ve 1 ay değiştirmeden(günlük kum temizliğini yaparak) kullanabilirsem aynı fiyata daha kaliteli kuma geçiş yapmak istiyorum.

miasugok
miasugok

12502


Bi deneyin bakalım haber de verin mutlaka. Eğer başarırsanız ben de denerim ama eğer olmazsa 20 kg ever clean beni batırır :) gerçi benim sanicatle bi problemim yok memnunum

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
658 Görüntüleme
15 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor