Mantar İlleti

diablerose

kedim yine mantar. yıldım ulen yıldım. eve nasil bi mudahale edeyim? yol gosterin. zaten temiz aslinda bal dök yala. ancak simdi ekstra bi aksiyon almali miyim

1 CEVAP

mervedoganay

Çok geçmiş olsun. Yaşamayan asla bilemez. Bizim de iki kere nüksetti ama atlattık. Siz de atlatacaksınız inş. Daha dün benzer bir başlık vardı oraya yazmıştım: Bize fayda sağlayanları baz alarak yazıyorum. Ecosin olmazsa da mantar hapı. Aşı iki farklı zamanda da hiçbir işe yaramadı bizde. Ecosin yaparsanız, sprey şişesinin dibinde çok az ayırın. Çok oturduğu ve gezdiği yerlere hep spreyle sıkın. Minderi, oyuncakları ne varsa makinede yıkayın. Karton kutuları varsa hepsini atın. Ecosini uygulamadan önce tüm kumunu atın, tuvaleti yıkayıp ecosin ile silin. Yeni kum koyun. İlk aklıma gelenler bunlar. Ve mutlaka bağışıklık takviyesi alın. Ya aşı ya da hap. Hap vetomune olabilir. Tabii hepsini vet'e danışın. Benimkiler hep bize iyi gelen şeyler. Umarım her şey yoluna girer.