Bonacibo Mu Mystic Mi

Z1n3d

Kedimi kısırlaştırıcam kısır mamaya geçiş yapıcam bütçem bu tarz fiyattaki mamalara yetiyor. Bonacibo ve mystic kullananlar söyleyebilirmi hangisi iyidir? Veya bu mamaların fiyatıyla aynı olan mama varsada yazabilirsiniz..

1 CEVAP

teddybal

Mystic bonacibo'dan daha iyi veya Prochoice (çok zamlanmış sanırım eskiden ucuzdu ama şu an nasıl bilmiyorum) ya da Golosi olabilir (7,5 ya da 20 kg olan paketleri çok uygun ama siz önce küçük paket denersiniz yiyecek mi yarayacak mı), ayrıca bu mamaların yanında tavuk/balık/ciğer haşlama tarzı sulu yaş mamalar da vermeye çalışın destek olarak, bir de sürekli aynısını değil de sirayla marka değişimi yapıp döngüye alırsanız o da daha iyi olur. Şimdiden geçmiş olsun.