Evde Kedi Maması Yapımı

kurt_dilara

kediyi tamamen ev yapımı mamalar ile beslemek mümkün müdür ne gibi takviyelere başvurmalıyım?

1 CEVAP

beyzathemoc1

Tamamen ev yapımı olarak barf beslenme olabilir şoklanmış yani uzun süre dondurulmuş et (hayvanın her yeri buna dahilin göğüs kemik böbrek vs her şey hangi hayvan olduğu önemsiz) ile beslenebilir ama hepsinin bir oranı var araştırın onu ve donarken kaybettiği vitaminleri ek takviye olarak vermeniz lazım barf beslenme diye araştırırsanız çıkar pişince çoğu vitamini ölüyor o yüzden dondurulmuş daha iyi