Bölgesel Olarak Tüyde Sararma Neden Oluyor?

milkans

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 7 aylık erkek scotish silver kedimin bıyık bölgesi ve çiş yaptığı bölgede bölgesel sarılaşma mevcut fotoğrafta ekledim bakabilirsiniz nedir acaba bilen varmı neden oluyordur

3 CEVAP

aslihan_e

Kirleniyor büyük ihtimalle, mama falan yerken bıyık bölümleri kirleniyor çiş yaparken de arka kısma değen yerler. Normal bu.

milkans

Siliyorum çıkmıyor acaba hastalıkmı var deride diye korktum çok teşekkür ederim

TATA4242

Vitamin eksikliği veya fazlalığı sebebi ile ilgili olabilir.Özellikle B12 ve D vitamin değerlerine baktırın.