Beslenme Şekli

akitalove

Kızım icin uygun beslenme çeşidii arıyorum aklinda bisey olan paylasirsa benimle sevinirim sadece kuru mama veriyorum vitaminleriyle birlikte kizimin saglikli ve parlak tuyleri olsun istiyorum. Buda kuru mamayla beslenmek olmuyor tabi kuru mamayi birakip yaş mamaya mi gecmeliyim napmaliyim bilemedim

16 CEVAP

balinannesi

Tavuk yerine başka etlerde kullanılabilir :) benim önerdiğim tarif her zaman yemesi için önerilen bir şey değil yaş mama yerine geçer yalnız doğal olduğu için haftada 2-3 kere verilebilir ama kuru mama olara ben nd nin uzun süre balıklı tahılsız mamasından kullandım çok memnundum şimdi oğlumu kısırlaştırdığım için öneriler üzerine naturea balıklı mamaya geçtim beğendi de bakalım :)