Kısırlaştırdığım Kedim Çok İştahsız

Cennet29

1 hafta oldu kısırlaştıralı enerjisini yerinde ama iştahı hala yerine gelmedi. Zayıfladı okadar az yiyoki. Günde 1-2 kaşık yaş mama yiyor kuru mamasını 1 kaşık anca yiyodur. Normalde bir kase bitirirdi. Ne yapmalıyım. Bu mamayada yeni geçmiştik ztn çok bayıldığı söylenemez. (alleva tavşan etli)

5 CEVAP

gece18

Mama değişikliği yapabilirsiniz. Bence iştahı yerinde ama seçiyordur.

Palyaco

Cok seçici benim kedimde 15 farklı mama denedim sevdiği mamayi bulmanız lazım mamasını sevmediğinden cok inat oluyorlar az az yiyorlar

Cennet29

Sokak kedilerine aldığım bonacibo kuzulu mamayı yemeye çalıştığını gördüm. Acaba alleva marka mamasını sevmiyor diye mi iyi yemiyor

Cennet29

Yoğurt, kefir falan da seven bi kediydi onlarıda yemiyor

Cennet29

Bu ay alerjisi vs cıktı diye 2 kez mama değiştim tekrar değişmeye korkuyorum ne yapayım 😐😐