Kedim Kızgınlıkta

Sakizzz2

Kedim kızgınlığa girdi zaten 4 gündür miyavlayıp duruyordu az önde popo kaldırmaya başladı yerde yuvarlanıyor kuzenimin kedisi dişi o da iki hafta önce girdi o girdiğinde evde bazı yerlere tuvaletini yapıyormuş erkek kedilerde oluyor diye biliyordum dişi kedilerde de oluyor mu bu durum

5 CEVAP

Z1n3d

Bende duydum dişi kedide işiyor bizimki yapmadı 7 günde atlattı veteriner i aradım kızgınlıktan 6 gün sonra randevu verelim dedi pazartesiye gidicez kısırlaştırmaya beklemekten başka yapacak birşey yok.

latte9

Kediniz kaç aylık

Sakizzz2

9 aylık

Gimlihanim

Nadir de olsa yapanlar oluyor dişi kedilerde de. Takip ederek görmelisiniz. Ama dişi kediler pek yapmıyor diye biliyorum.

cat_expert

Dişi kedilerde işeme olayı pek olmaz ama idrar sızdırma olabiliyor, bizimki de 8.5 aylık ilk kızgınlığına girdi poposu sürekli havada yerlerde yuvarlanıyor sesler çıkartıyor, yanımıza hiç gelmezdi şimdi gelip sırnaşıyor mümkün mertebe yorup dikkatini dağıtmaya çalışıyoruz önümüzdeki ay kısırlaştıracağız kısmetse.