Kedimin Mamasından Kullanan Var Mı?

latte9

Kızım 11 aylık iştahı pek fazla değil bir çok mamayı denedim sanırım iştahlı bir çocuk değil en son Bonacibo da sabit kaldık sanki bunu bir tık daha fazla yiyor ekstra yaş mama vermek istemiyorum sindirim sistemini bozar ya da ona alışır kuru mamayı bırakır diye aranızda bu mamadan kullanan var mı ve ya memnuniyetsizlik yaşayan.

2 CEVAP

Vlad

Bonacibonun içeriğinde gerçek et yok hep protein, un var ve o proteinin hayvanın neresinden elde edildiği belli değil. Kaliteli bir mama değil ama kediye iyi geldiyse kedi daha hareketli ve canlı olduysa tüyleri güzelleştiyse devam et.

hannnngggg

kaliteli bir yas mama sindirimini bozmaz kediler etçil hayvanlardır ve su ve et ihtiyaclarını yas mamadan karşıladıklarını düşünüyorum evet basıma gelen onca şeyden sonra yas mamanın cok önemli olduğunu düşünüyorum bonacibo ev kedilerine uzun süreli kullanılmamalı bence kaliteli olduğunu düşünmüyorum böyle dusuk kaliteli olan mamaları kullanırken yas mama ile desteklemek cok daha faydalı olacaktır