Çok Acil Köepk Maması

merhaba 1 yaşındaki golden kızıma hep proplan somonlu alıyorduk ama güvendiğim sitelerde hep tükenmiş. kızım pek mama seçmez bu aylık başka bir marka deneyeyim dedim. hills de proplana yakın bir mama diye biliyorum. proplan somonludan çok memnunduk tüy dökümünü bayağı azaltmıştı. hills ton balıklının tüy dökümüne etkisi nedir, kullandıysanız cevaplarsanız çok sevinirim.
bir de hills hiç kullanmadık bilmiyoruz o yüzden ama bu iki fotoğraftaki mamalar aynı mı, yanlışlıkla farklı bir şey almayayım paketleri biraz farklı gibi geldi.

3 CEVAP

duman_cat_world

Evet aynı üründür ikinci fotoğraf yeni uretim, diğeri eski ambalaj. Soldaki olanı almanızı öneririm skt daha ileri olur genelde. Benim kedik var bu mama hakkında yorum yapamayacagım ancak Hills uzun vadeli klinik bulguları iyi olan bir mama.

duman_cat_world

Pardon yanlış söylemişim 2. fotoğraftaki alın.

theyusra

açıkçası hill'sin pro planın yerini tutacağını düşünmüyorum, ama rotasyondan da zarar gelmez yani