Kısırlaştırma Konusu

ugurorkide

Öncelikle merhaba ben Anadolu yakasında Pendik tarafındayım erkek kedimi kısırlaştırmak istiyorum önerebileceğiniz bir veteriner hekim varmı afedersiniz çoğu yüksek fiyatlar veriyor herşey para için der gibi bizim için önemli olan canların sağlığı yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Dünya veteriner var kurtköyde. Hayvanları paradan çok daha önemseyen, çok iyi bir veteriner olduğunu söylüyorlar. Yabancılar bile öneriyor. Anadolu yakasının en iyi veterineri bile diyorlar. Viaportun orada.

ugurorkide

Çok teşekkür ederim dediklerinizi hemen araştırıcam çok sağolun

nyancat

Belediyenin hayvan hastanelerine götürebilirsiniz fiyatları gayet ucuz ve hizmette iyiymiş bende kedimin 1 yaşı dolduğunda hayvan hastanesinde yaptıracağım yaptıranlarında memnun kaldığını gördüm

ugurorkide

Belediyelere sağlıklı ne bir bilgi nede adres yönlendirmesi yapıyorlar sizin bildiğiniz varmı ben istanbul Anadolu yakasındayım

serden

Evet ben kizimi oraya goturuyorum surekli ve orda kayitli. Serkan bey cok ilgili ve deneyimli bir arkadas ve her konuda size yardimci olabilir.

ugurorkide

Çok teşekkür ederim