Evdeki Kuru Mamayı Nasıl Değerlendiririm

eliffunal

Merhaba, yakın zamanda kısırlaştırılmış olan kedime 15 kg mystic somonlu kedi maması almıştım lakin kedim yemiyor. Bir kilogram civarında tüketti ve başka mamaya geçiş yaptık. Elimde 14 kg mama var yani, nasıl değerlendirebilirim ya da nasıl satabilirim bilgisi olan var mıdır?

8 CEVAP

eliffunal

@Aliye87 satıcıyla iletişime geçeyim olmazsa. Teşekkür ederim cevabınız için 🙆😊

Aliye87

İade imkanınız yok artık galiba. Satabilirsiniz veya sokak hayvanlarına verebilirsiniz.

eliffunal

@Aliye87 üzerinden iki hafta geçti satın alalı, ayrıca kullandığımız için iade alacaklarını sanmıyorum. Ben de nasıl satabilirim diye düşünüyorum açıkcası 😅

Aliye87

Bazı mamalarda belli bir orana kadar tüketilse dahi iade kabul ediliyor. 15 kg'den 1 kg eksilmesi durumunda da iade kabul edilir mi edlimez mi onu aldığınız yere sormanız gerekir. Gerçi faturayı vs atmışsınızdır sanırım.

Burdan başlık açın, almak isteyenler olabilir.

NorthNight

Bazı markalarda tüketilme oranına göre(%5-%10 gibi) iade alınıyor diye biliyorum. Tabi oda mümkün mü araştırmak iletişime geçmek lazım.
Açık mama satan yerlere söyleyebilirsiniz bazıları alabiliyor.

Veya sadakanız niyetine bu kış günü sokakta onlarca cana paylaştırabilirsiniz, maddi olarak acil bi ihtiyacınız yoksa yani satmanız çok etkilemeyecekse bence sokaktakilere vermek daha güzel olacaktır.

eliffunal

@NorthNight teşekkür ederim yarın satıcı ile iletişime geçeceğim mutlaka. Öğrenci olduğum için malum maddiyat konusunda bir miktar zorluk çıkıyor yoksa gerçekten çok isterim sokak hayvanları için bağışlamayı 🙌

izmirle

Distrübütörle irtibata geçiniz kedimi kanlı ishal yaptı ne bileyim sokak kedilerine verdim onlar dahi yemedi mamada bozukluk felan olabilir deyin iade alırlar.

eliffunal

@izmirle teşekkür ediyorum 🙌