Yardımcı Olur Musunuz

bobby34

kedim şuan mystic yavru kedi maması kullanıyor ama kısırlaştırıldı şimdi kısır mamaya geçeceğiz mystic somonlu kısırlaştırılmış kedi maması alacağım içerik olarak benzer ama önce 1,5 kglık paket mi yoksa 15 kg lık mı alsam karar veremedim ishal yapar mı ya da sevmez mi bilemedim içerik olarak şöyleler

mystic yavru kedi maması

Kurutulmuş ve taze tavuk eti (%50)
➜ Esmer pirinç
➜ Bezelye
➜ Nohut
➜ Patates
➜ Rafin tavuk yağı
➜ Bira mayası
➜ Hidrolize tavuk ciğeri
➜ Balık yağı
➜ Nükleotit maya proteini
➜ Mineraller
➜ Prebiotik manan oligo sakkaritler
➜ Deniz yosunu
➜ Avize ağacı özütü
➜ Zerdeçal kökü tozu
➜ Kabak
➜ Nar
➜ Havuç
➜ Yucca
➜ Pisilyum

mystic somonu kısırlaştırılmış mama
Kurutulmuş ve taze somon ve deniz balığı (%30)
➜ Esmer pirinç
➜ Bezelye
➜ Nohut
➜ Patates
➜ Rafin tavuk yağı
➜ Hamsi unu
➜ Bira mayası
➜ Hidrolize tavuk ciğeri
➜ Hamsi yağı
➜ Nükleotit maya proteini
➜ Mineraller
➜ Prebiotik manan oligo sakkaritler
➜ Deniz yosunu
➜ Avize ağacı özütü
➜ Zerdeçal kökü tozu
➜ Kabak
➜ Nar
➜ Havuç
➜ Yucca
➜ Pisilyum

içerik olarak aynı sayılır sadece yavru kedi mamasında tavuk var kısır mama da balık var

4 CEVAP

eliffunal

Yanlış yönlendirmek istemem lakin bildiğim kadarı ile kısırlaştırıldıktan sonra zaten somon ve balık türevi olan mamalar öneriliyor. Mystic kısırlaştırılmış kedi mamasını ben de çok araştırarak aldım kendi kedime, lakin daha sonradan yemedi maalesef. Küçük paketle alıp denemek daha mantıklı bence. Ben 15 kg aldım ve anca bir kg yedi, evde duruyor 14 kg lık paket maalesef

izmirle

İlk önce küçük paket alıp deneyin hatta testere varsa daha iyi olur elinizde patlamasın malum devir ekonomi devri.

edadnmzr

Kediniz seçici değilse alın ama ilk önce 1.5 kg alıp deneyin sonrasında 15 kg alırsınız. Bu arada başka markalara bakmanızı da öneririm mystic et oranı güzel ama içinde hiç vitamin bulunmuyor. Ek takviye yapmanız gerekecek.

bobby34

@edadnmzr aynen öyle o yüzden rotasyon yapacağım ve biofeline nin vitaminlerinden alacağım