Kısırlaşma Ameliyatı Sonrası?

Chibi09

Bugün 12 de ameliyatı bitti. Dikişleri tam arka bacaklarının arasında gibi
Ne boyunluk takın ne başka bir şey yapın demişler. Kendi ellemez dikişlerini demişler. Benim aklıma çok yatmadı. Sizce doğru bur karar mı?

7 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Çok geçmiş olsun. Estetik dikiş atmışlarsa ondan böyle söylemişlerdir. Estetik dikişte boyunluk ya da ameliyat korsesine gerek olmuyor. İçiniz rahat olsun.

Palyaco

Elizabeth takılması lazımdı o bölgeyi yalicaktir devamlı 5 gün takılı olması lazimdi

Palyaco

Bizimki estetik dikisti erkek 5 gün takmislardi

Chibi09

Çok sevindim
Zaten boyunlukta yok gece oldu. Birden aklıma burası geldi. Şimdiye neden sormadım bilmiyorum. Çok teşekkürler

Chibi09

Bizimki dişi. 12 de çıktı. Yürüyor baya. Bir kere kustu. Yarası acı yapıyor sanırım. Pek ellemiyor . Tam oturmuyor bile o bölgeye

ogzglrg

Bizimki de bugün kısırlaştırma ameliyatı oldu, estetik dikiş yapıldı ve bölgeye bandaj tarzı bir şey sarıldı, boyunluk takılmadı zaten istese de yalayamıyor ertesi gün çıkarabileceğimi söylediler yaranın hızlı iyileşmesi için, eğer estetik dikişse zaten yalaması bir problem olmuyor diye biliyorum dişlemese yeterli olur.

Chibi09

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Bize yara çabuk kurusun diye sarmayın dediler. Zatem sarılcak bir kısımda da değil yarası